T-LEG SET 1400*600MM FOR BOARDS1600MM TO 2400MM
R
excl VAT
85 in stock
T-LEG SET 1400*600MM FOR BOARDS1600MM TO 2400MM quantity
Add to cart
Categories:
Board Supports
Boards
SKU:
BD9015
Share this product
Share on X
Share on X
Pin it
Share on Pinterest
Share on Facebook
Share on Facebook
Share on LinkedIn
Share on LinkedIn
Share on WhatsApp
Share on WhatsApp
Additional information
Additional information
Weight
7,3 kg
Dimensions
2130 × 76 × 665 cm
Related products
MAP - AFRICA GENERAL EDUCATIONAL 1500x1200mm
R
excl VAT
Add to cart
EDU BD MAP AFRICA 1230x920mm MAGNETIC WHITE
EDU BD MAP SOUTH AFRICA 1230*1230mm MAGNETIC WHITE